команда
stav14
Тренер з вейкбордингу та сноубордингу
Тренер з вейкбордингу та сноубордингу
Тренери
Тренер з вейкбордингу та сноубордингу
Тренер з вейкбордингу та катання на лижах
Тренер з вейкбордингу та сноубордингу
Тренер з вейкбордингу та сноубордингу
Ілля Майфат

Суворий, вимогливий, але розуміючий. Добре розуміє, і коли вам справді важко, і коли ви просто скиглите. Тренує на вейку та сноуборді так давно, що його досвідчене око ніщо не проведе.


Ми спитали, якими райдерами він захоплюється, Ілля відповів, що намагається завжди досягати більшого, щоб бути самому собі кумиром. А ми знаємо, що це стосується як катання, так і тренерської роботи.


Цього року апгрейднув свій стиль не тільки TS FS transfer 270in , а й райдерськими вусами. Що додало +100 балів до трушності тренувань.

Катання у Іллі – це лаконічність, конкретика, чіткість на тренуваннях та прогресуючий результат після них.

Андрій Деревенський

Людина-стиль. Тренер, що катає та вчить зі своїм неповторним характером: легко, граючи, на кайфі. Вміє відчути райдера та підказати йому такі «фішки», завдяки яким рухи стають чіткіше, тіло фіксується, а трюки виконуються на раз-два. Цінуємо Андрія за вміння бути уважним та вимогливим як до учнів, так і до себе.


Починав свою дошкову та тренерську кар‘єру зі скейту, сноуборду, та вже кілька років стрімко прогресує на вейку. А ще цей хлопець відомий як DJ Djuzze, який свого часу відіграв не одну техно та хаус вечірку. Людина широкого кола талантів.


Тренуватися в Андрія - дуже стильне та сильне рішення. 

Кирило Мілютін

Рок-зірка нашого тренерського складу. І не тільки через зачіску, а й через нове захоплення - грі на електро гітарі (як бачите, ми любимо музикальних тренерів).

Кирило відомий в екстремальних колах райдер та тренер: вейкборд та сноуборд його улюблені дошки і його часто можна зустріти та різноманітних спортивних івентах та фестивалях.


Одне з основних правил роботи - бути з учнем на одній хвилі. Як правило фігурально (але якщо буде потрібно - то і фактично): прислуховуватись, підтримувати, розуміти та відчувати. А ще він прекрасно ладить з дітьми і має великий досвід проведення дитячих вейк-таборів.


Приходьте до Кирила, якщо хочете якісно качнути своє тіло та вейк навички.

Георгій Деменко

Однозначно людина-посмішка. Добрий та відкритий тренер, який радушно відноситься до кожного новачка, а для своїх постійних учнів стає справжнім другом та Вчителем. І не дивно, адже Жора вважає що райдери - це діти тренера, яких потрібно виховувати, ростити та прививати їм навички прекрасного. А те, що вейк - це прекрасно, немає жодних сумнівів.


Жора з особливою любов’ю ставиться до флет трюків, тому легко навчить вас «літати» над ставом.


Також він фанатіє від швидкості і захоплюється гонками на Ендуро. І вже багато років катає та тренує на лижах. Чекаємо сніжних кемпів, щоб зацінити його стиль.


Прийти на заняття до Жори - значить стати вейк-залежним раз і назавжди.

Максим Тараненко

На тренуваннях Макс топить за безпеку, уважність до деталей та за вас. Бачити, як він радіє успіхам кожного учня - безцінно. 


Одне з захоплень Макса - щось збирати, розбирати, змушувати працювати. Це він говорив про різні технічно-електронні штуки, але за нашими спостереженями - це і його тренерська методика. Збере вашу увагу та сили до купи, розбере помилки, та змусить ваше тіло працювати під будь-які трюки.


Бажаємо вам скоріше потратипи на тренування до Макса. Якісний прогрес та задоволення - гарантовані. 

Нікіта Мардагіза

За свою райдерсько-тренерську кар’єру Микита побачив та зробив так багато, що в нього чітко сформувалося правило трьох ТБЗ : техніка, безпека, задоволення. Саме так можна охарактеризувати кожне тренування з ним. 


Коли ми спитали, чим ще захоплюється Микита, отримали у відповідь список із десятка слів, що закінчуються на -борд. І ще дізналися, що він художник, дизайнер та навіть хіп-хоп танцюрист. Творчі тренери - наш профіль.


Записуйтесь до Микити, якщо хочете хардових та кайфових тренувань.

команда
stav14
Тренер з вейкбордингу та сноубордингу. Детальніше...
Тренер з вейкбордингу та сноубордингу. Детальніше...
Тренери
Тренер з вейкбордингу та сноубордингу. Детальніше...
Тренер з вейкбордингу та катання на лижах. Детальніше...
Тренер з вейкбордингу та сноубордингу. Детальніше...
Тренер з вейкбордингу та сноубордингу. Детальніше...
Співзасновник Stav14
Співзасновник Stav14
Артем Закусилов
Управляюча парком та кемпами
Дизайнер та менеджер з коммунікацій
Менеджмент
Крістіна Ільїна
Адміністратор вейк-парку
Співзасновник Stav14. Детальніше...
Співзасновник Stav14. Детальніше...
Артем Закусилов
Управляюча парком і кемпами. Детальніше...
Дизайнер та менеджер з коммунікацій. Детальніше...
Менеджмент
Крістіна Ільїна
Адміністратор вейк парку. Детальніше...
Євген Новиченко

Батько Stav14 та фанат усіх дошок, на яких можна катати. Топить за те, що трушний вейкбординг та сноубординг — це в першу чергу спорт та розвиток, а вже потім тусовки та розваги. 


Піклується про атмосферу, комфорт та розвиток парку. А ще магічним чином збирає навколо себе крутих людей. Це можна відчути, хоча б один раз потрапивши до нас на катання або у кемпи.


Також Женя знатний модник і хоче, щоб всі друзі нашого бренду були стильно взутими та одягненими, тому постійно доставляє спорядження для катання у Stav14 Shop. Звертайтеся до нього, якщо вам потрібно оновити райдерський гардероб чимось особливим.

Артем Закусилов

Батько Stav14 та людина, у якої талант вирішувати будь-які питання. А ще майстерно організовувати будівельні процеси, завдяки яким наш парк постійно оновлюється та розвивається. 


У Артема також неабияке кулінарне минуле. Свою вейк-кар'єру він починав з того, що тримав кафе в одному з київських вейк-парків та пригощав райдерів смачними бургерами. Тож якщо раптом у нашому парку лунає пропозиція "А давайте ввечері зробимо барбекю", Артем — перший, хто встає за гриль та починає готувати свої фірмові страви.

Лілія Ладунська

Дівчина, завдяки якій робота нашого парку та всієї команди настільки точна, що іноді нам здається, що Ліля винайшла свою секретну формулу менеджменту. Але ми і не проти такого секрету, тому що повністю їй довіряємо.


Її супер-сила у тому, що в неї кілька супер-сил відразу. Одночасно вона може радіти з райдером його новому трюку, одним оком слідкувати за тим, чи той розмір гідрокостюму дали клієнту, іншим — помітити нового відвідувача парку, а подумки розраховувати вільні сети, які лишилися на наступний день. 


Впевнені, коли ви побачите в парку її привітну усмішку та відчуєте щиру радість за ваші вейк-успіхи, ви полюбите її так само, як і ми.

Поліна Жмур

Людина, яка точно знає, що гарний дизайн додає +100 задоволення до користування будь-чим. Тому піклується про те, щоб ми круто виглядали і наш стиль чітко доповнював ваші дошки, одяг та стрічку соц мереж. 


Поліна вважає, що ріст та кращі результати можливі лише у співпраці кількох різних, але однаково захоплених своєю справою людей. Тож якщо у вас є ідеї, як об'єднати вашу справу або бізнес з нашим брендом — пишіть Поліні. Хай буде більше крутих проектів та коллаборацій!

Крістіна Ільїна

Наша фея бронювань, графіків та розрахунків. Не дивлячись на легкість та веселість, Крістіна - дівчина дуже прониклива і розуміє бажання райдерів з півслова. Не дивно, адже вона вчиться на психолога.


Сама себе називає головним фанатом кави у нашому парку. Тож цілком можливо, що скоро ми побачимо щось типу "хенд брю на Кенії" серед малюнків рукава, який вона зараз забиває. 

Stav14. 2021