Команда STAV14

Тренери вейк-парків та кемпів

Віктор Бегунов

Легкий, позитивний і життєрадісний Вітя вже 16й рік нерозлучний з вейкбордингом. Починав ще малим хлопцем і встиг здобути кілька чемпіонських титулів на київських змаганнях. Каже що зав'язав з вейкбордингом як професійним спортом, але кожен раз коли Вітя виходить на воду — це перетворюється у справжне шоу стильовогу джибінгу та видовищних стрибків.

До тренувань підходить з легкістю та гумором. Дбає про те, щоб учню було максимально комфортно і навіть невдачі сприймались як ще один крок на шляху до цілі. Тому кожне тренування у нього обов'язково додає +100 до настрою.

Приходьте навчатися у Віті, якщо хочете легкої та фанової прокачки ваших навичок.

Віктор
Бігунов

Максим тараненко

На тренуваннях Макс топить за безпеку, уважність до деталей та за вас. Бачити, як він радіє успіхам кожного учня - безцінно.

Одне з захоплень Макса - щось збирати, розбирати, змушувати працювати. Це він говорив про різні технічно-електронні штуки, але за нашими спостереженями - це і його тренерська методика. Збере вашу увагу та сили до купи, розбере помилки, та змусить ваше тіло працювати під будь-які трюки.

Бажаємо вам скоріше потратипи на тренування до Макса. Якісний прогрес та задоволення - гарантовані.

максим
тараненко

Стефан Усков

Скейтбордист, сноубордист, вейкбордист — райдер на всі 100%. З самого дитинства з дошками і кожен рік все краще катання, все вище стрибки, все крутіше рівень трюків.

Крім цього, Стефан професійний оператор і творча особистість. Тонко відчуває кадр, момент, людину. Зняв десятки рекламних роликів і атмосферних райдерських відео. Наш Youtube вже поповнився відео від Стефана і, віримо, це тільки початок.

Раді тому, що цього року Стефан посилив нашу команду і додав тру стиля до тренувань у парку. Приходьте до нього, якщо хочете надихнутись його легкістю та майстерністю викладання.

Тренер з вейку, скейту та сноуборду

Стефан Усков

Хочеш долучитися до команди тренерів?
залишити заявку
Менеджмент та сервіс

Крістіна ільїна

Наша фея бронювань, графіків та розрахунків. Не дивлячись на легкість та веселість, Крістіна — дівчина дуже прониклива і розуміє бажання райдерів з півслова. Не дивно, адже вона вчиться на психолога.

Сама себе називає головним фанатом кави у нашому парку. Тож цілком можливо, що скоро ми побачимо щось типу "хенд брю на Кенії" серед малюнків рукава, який вона зараз забиває.

Адміністраторка вейк-парку

Крістіна Ільїна

Саша Змієнко

Стала на лижі майже відразу після того, як почала ходити. І з тих пір не пропустила жодної зими катання. А останні 10 років успішно поєднує це з тренерською діяльністю.

Взимку Саша їздить з нами в кемпи, де ставить людей на лижі та закохує у гори. А влітку майстерно виконує обовʼязки адміністратора вейк-парк у Буковелі: вітає новачків, розказує їм про вейкбординг та нюанси катання, записує на сети і вправно, наче алгоритми Spotify, підбирає для райдерів тренера за його цілями та вподобаннями.

Адміністраторка вейк-парку та тренерка з лиж

Саша Змієнко

Катя Гукасова

Взимку працює інструктором лижної школи Буковелю, а літо присвячує роботі адміністратором у STAV14 та освоєнню нового для себе спорту — вейкбордингу.

Її шлях до райдерства почався з тижню на Міконосі, де вона спробувала кайт та спостерігала за тренерами, які обрали для себе життя не по шаблону "універ, професія на все життя, сімʼя, будинок, пенсія", а щось більш вільне, захопливе, драйвове. І вирішила спробувати для себе таку модель життя.

У вейк-парку Катя завжди зустріне вас посмішкою та з легкістю затягне у світ вейкбордингу: радісний, емоційний, спортивний та наповнений свободою.

Адміністраторка вейк-парку та тренерка зі сноубордингу

Катя Гукасова

Ми шукаємо адміністраторів вейк-парків
залишити заявку