Команда STAV14

Тренери вейк-парків та кемпів

Ілля Майфат

17-річний досвід катання на сноуборді та фанатична любов до всьго, що з цим пов'язано — це про Іллю. Пару років назад ця привʼязаність навіть була увіковічена на його плечі у вигляді татуювання.

Філософія цього тренера така: в сноубордингу немає кордонів. Це постійний шлях розвитку від перших невдач до перемог в стабільності.

Ілля навчає від перших кроків катання до прогресивного каравінгу, від несміливих стрибків з трампліну до професійних трюків в сноупарку. 11 років тренерського досвіду та сотні прогресуючих учнів підтверджують, що цьому тренеру можна довірити весь свій райдерських шлях.

Тренер з вейку та сноуборду

Ілля майфат

олександр чепурний

Тренер, який прийшов у катання через любов до гір. З 15-ти років у туристичних походах, 10 років на лижах як райдер та інструктор, 3 роки як став на сноуборд. А віднедавна ще й тренер з вейкбордингу, хоча любов до вейку прийшла не з першого разу. 

Саша майстерно працює з дітьми, бо по-перше, любить це, а по друге дуже терплячий та врівноважений. Пояснити техніку чи елемент 10-ма способами і кожен раз спокійно — його фішка. Хоча часто такий підхід виправданий і для дорослих, правда?)

Цінуємо Сашу за легкий характер, щирість, уважний підхід до учнів і постійне бажання розвиватися та вчитися новому. Приходьте до нього, якщо бажаєте стати на вейк і бути задоволеним собою з першого катання.

Тренер з вейку та лиж

олександр чепурний

Андрій
Деревенський

Вперше став на сноуборд у далекому 2012му. Досвід був болючий, але успішний завдяки потужному бекграунду катання на скейті. Та остаточне сноу-кохання сталося після першої поїздки на Драгобрат. 

З тих пір Андрій прогреснув не тільки як райдер, але і як тренер. Звичка долати страх перед новим навчила його стрімкому трасовому катанню, фрірайду та трюкам на схилах і у парку. А легка вдача та комунікабельність допомогли стати на дошку десяткам новачків. 

До Андрія варто йти всім: як людям, які тільки мріють про сноубординг, так і райдерам, які хочуть прокачати техніку, трюки та джибінг. І звичайно ж додати стилю свому катанню.

Тренер з вейку та сноуборду

Андрій деревенський

Володимир Попач

Стильний, трушний сноубордист та вейкбордист, який перетворив своє хобі на роботу і вже кілька сезонів поспіль затягує у ці види спорту нових і нових райдерів.

Любить тренерство за можливість бути частиною райдерського комʼюніті та за радість, яку дарують успіхи учнів. Під час роботи концентрується на безпеці катання та акуратному, поступовому прогресі. Вова взавжди намагається зрозуміти, що важливо для клієнта, відчути його настрій та допомогти не тільки отримати бажані результати, але й насолодитися процесом від навчання.

Записуйтесь до Вови, якщо хочете отримати задоволення та прогрес вже з першого тренування.

Тренер з вейку та сноуборду

Володимир Попач

кирило Мілютін

Рок-зірка нашого тренерського складу. І не тільки через зачіску, а й через нове захоплення — грі на електро гітарі (як бачите, ми любимо музикальних тренерів).

Кирило відомий в екстремальних колах райдер та тренер: вейкборд та сноуборд його улюблені дошки і його часто можна зустріти та різноманітних спортивних івентах та фестивалях.

Одне з основних правил роботи — бути з учнем на одній хвилі. Як правило фігурально, але якщо буде потрібно, то і фактично: прислуховуватись, підтримувати, розуміти та відчувати. А ще він прекрасно ладнає з дітьми і має великий досвід проведення дитячих вейк-таборів.

Приходьте до Кирила, якщо хочете якісно качнути своє тіло та вейк навички.

Тренер з вейку та сноуборду

кирило мілютін

Сергій Семєнтяєв

Знаєте, є такі завзяті до спорту люди, за активностями яких не встигаєш слідкувати? Це про Сергія.

12 років він професійно розсікав на велосипедах крос-кантрі. Після завершення вело-карʼєри захопився походами в гори, сноубордом та вейком, а через якийсь час зрозумів, що кататися самому то круто, але ділитися знаннями з іншими та ростити нових райдерів — ще крутіше. І вже кілька років він влітку ставить на дошки вейкбордистів, а взимку — тренує сноубордистів у наших кемпах та школі Буковелю.

Його підхід — це легкість та максимальне задоволення у навчанні. Він повністю сфокусовний на учні, розуміє фізичні та психологічні блоки райдера та вміє їх знімати. 

Якщо ви налаштовані викладатися на всі 100% в кожному тренуванні і очікуєте цього ж від тренера —сергій саме той хто вам потрібен.

Тренер з вейку та сноуборду

Сергій сементяєв

Зоряна Стець

Не дивлячись на дуже юний вигляд, Зоряна вже як 9 років катає на дошці, а 5 з них працює тренером. Любить сноубординг за відчуття свободи, коли тільки ти, дошка та безкрайні гірські краєвиди. А ще за дружнє комʼюніті та безкінечні розмови про катання, трюки, фрірайд та спорядження.

Чудовий тренер для початківців: по-перше, вона класно ставить базу та техніку, а по-друге дуже любить працювати з новачками. Каже, що такі учні схожі на дітей які тільки-тільки роблять свої перші кроки: такі ж незграбні, але натхненні та з сяючими очима.

Влітку Зоряна тренує у нашому вейк-парку в Києві, а зиму проводить як тренер у школі Буковелю.

Тренерка з вейку та сноуборду

Зоряна Стець

Віктор Бегунов

Легкий, позитивний і життєрадісний Вітя вже 16й рік нерозлучний з вейкбордингом. Починав ще малим хлопцем і встиг здобути кілька чемпіонських титулів на київських змаганнях. Каже що зав'язав з вейкбордингом як професійним спортом, але кожен раз коли Вітя виходить на воду — це перетворюється у справжне шоу стильовогу джибінгу та видовищних стрибків.

До тренувань підходить з легкістю та гумором. Дбає про те, щоб учню було максимально комфортно і навіть невдачі сприймались як ще один крок на шляху до цілі. Тому кожне тренування у нього обов'язково додає +100 до настрою.

Приходьте навчатися у Віті, якщо хочете легкої та фанової прокачки ваших навичок.

Віктор
Бігунов

Максим тараненко

На тренуваннях Макс топить за безпеку, уважність до деталей та за вас. Бачити, як він радіє успіхам кожного учня - безцінно.

Одне з захоплень Макса - щось збирати, розбирати, змушувати працювати. Це він говорив про різні технічно-електронні штуки, але за нашими спостереженями - це і його тренерська методика. Збере вашу увагу та сили до купи, розбере помилки, та змусить ваше тіло працювати під будь-які трюки.

Бажаємо вам скоріше потратипи на тренування до Макса. Якісний прогрес та задоволення - гарантовані.

максим
тараненко

Стефан Усков

Скейтбордист, сноубордист, вейкбордист — райдер на всі 100%. З самого дитинства з дошками і кожен рік все краще катання, все вище стрибки, все крутіше рівень трюків.

Крім цього, Стефан професійний оператор і творча особистість. Тонко відчуває кадр, момент, людину. Зняв десятки рекламних роликів і атмосферних райдерських відео. Наш Youtube вже поповнився відео від Стефана і, віримо, це тільки початок.

Раді тому, що цього року Стефан посилив нашу команду і додав тру стиля до тренувань у парку. Приходьте до нього, якщо хочете надихнутись його легкістю та майстерністю викладання.

Тренер з вейку, скейту та сноуборду

Стефан Усков

Хочеш долучитися до команди тренерів?
залишити заявку
Менеджмент та сервіс

Євген Новиченко

Батько STAV14 та фанат усіх дошок, на яких можна катати. Топить за те, що трушний вейкбординг та сноубординг — це в першу чергу спорт та розвиток, а вже потім тусовки та розваги.

Піклується про атмосферу, комфорт та розвиток парку. А ще магічним чином збирає навколо себе крутих людей. Це можна відчути, хоча б один раз потрапивши до нас на катання або у кемпи.

Також Женя ще той спорт-модник і хоче, щоб всі друзі нашого бренду були стильно взутими та одягненими, тому постійно доставляє спорядження для катання у STAV14 Shop. Звертайтеся до нього, якщо вам потрібно оновити райдерський гардероб чимось особливим.

Співзасновник STAV14

Євген Новиченко

артем Закусілов

Співзасновник STAV14 та людина, яка вміє вирішувати будь-які питання. А ще майстерно організовувати будівельні процеси, завдяки яким наш парк постійно оновлюється та розвивається.

У Артема також неабияке кулінарне минуле. Свою кар'єру він починав з того, що тримав кафе в одному з київських вейк-парків та пригощав райдерів смачними бургерами. Тож якщо раптом на Ставі лунає пропозиція "А давайте ввечері зробимо барбекю", Артем — перший, хто встає за гриль та починає готувати свої фірмові страви.

Співзасновник STAV14

Артем Закусилов

Лілія Ладунська

Дівчина, завдяки якій робота нашого парку та всієї команди настільки точна, що іноді нам здається, що Ліля винайшла свою секретну формулу менеджменту. Але ми і не проти такого секрету, тому що повністю їй довіряємо.

Її супер-сила у тому, що в неї кілька супер-сил відразу. Одночасно вона може радіти з райдером його новому трюку, одним оком слідкувати за тим, чи той розмір гідрокостюму дали клієнту, іншим — помітити нового відвідувача парку, а подумки розраховувати вільні сети, які лишилися на наступний день.

Впевнені, коли ви побачите в парку її привітну усмішку та відчуєте щиру радість за ваші вейк-успіхи, ви полюбите її так само, як і ми.

Управляюча парками та кемпами

Лілія Ладунська

Поліна Жмур

Людина, яка точно знає, що гарний дизайн додає +100 задоволення до користування будь-чим. Тому піклується про те, щоб ми круто виглядали і наш стиль чітко доповнював ваші дошки, одяг та стрічку соц мереж.

Поліна вважає, що ріст та кращі результати можливі лише у співпраці кількох різних, але однаково захоплених своєю справою людей. Тож якщо у вас є ідеї, як об'єднати вашу справу або бізнес з нашим брендом — пишіть Поліні. Хай буде більше крутих проектів та колаборацій!

Дизайнерка та менеджерка з комунікацій

поліна Жмур

Крістіна ільїна

Наша фея бронювань, графіків та розрахунків. Не дивлячись на легкість та веселість, Крістіна — дівчина дуже прониклива і розуміє бажання райдерів з півслова. Не дивно, адже вона вчиться на психолога.

Сама себе називає головним фанатом кави у нашому парку. Тож цілком можливо, що скоро ми побачимо щось типу "хенд брю на Кенії" серед малюнків рукава, який вона зараз забиває.

Адміністраторка вейк-парку

Крістіна Ільїна

Саша Змієнко

Стала на лижі майже відразу після того, як почала ходити. І з тих пір не пропустила жодної зими катання. А останні 10 років успішно поєднує це з тренерською діяльністю.

Взимку Саша їздить з нами в кемпи, де ставить людей на лижі та закохує у гори. А влітку майстерно виконує обовʼязки адміністратора вейк-парк у Буковелі: вітає новачків, розказує їм про вейкбординг та нюанси катання, записує на сети і вправно, наче алгоритми Spotify, підбирає для райдерів тренера за його цілями та вподобаннями.

Адміністраторка вейк-парку та тренерка з лиж

Саша Змієнко

Катя Гукасова

Взимку працює інструктором лижної школи Буковелю, а літо присвячує роботі адміністратором у STAV14 та освоєнню нового для себе спорту — вейкбордингу.

Її шлях до райдерства почався з тижню на Міконосі, де вона спробувала кайт та спостерігала за тренерами, які обрали для себе життя не по шаблону "універ, професія на все життя, сімʼя, будинок, пенсія", а щось більш вільне, захопливе, драйвове. І вирішила спробувати для себе таку модель життя.

У вейк-парку Катя завжди зустріне вас посмішкою та з легкістю затягне у світ вейкбордингу: радісний, емоційний, спортивний та наповнений свободою.

Адміністраторка вейк-парку та тренерка зі сноубордингу

Катя Гукасова

Ми шукаємо адміністраторів вейк-парків
залишити заявку